день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Дослідники з’ясували, як навчити дитину ділитися

Діти, як правило, люблять допомагати іншим. Однак ділитися чимось їм зазвичай не подобається. У новому дослідженні взяли участь 57 дітей у віці від 3 до 5 років. Неврологи вивчали мозкову активність учасників за допомогою ЕЕГ і стежили за рухами їхніх очей. Вчені намагалися передбачити, чи виявить дитина щедрість чи ні, пише Science World Report .

Дітям показували короткі мультфільми з просоціальною і антисоціальною поведінкою. Тобто, герої мультфільму допомагали або шкодили один одному. Потім учасникам подарували десять наклейок. Після цього дітей запитали, чи хочеться їм поділитися наклейками з незнайомою дитиною. Дослідники виявили, що від того, який мультфільм показували дітям, залежало те, чи захочуть вони поділитися з іншими. Зокрема, діти поводилися більш щедро після мультфільму, в якому один герой допомагав іншому. Результати не залежали від статі і віку учасників.

Крім того, вчені помітили різницю в активності мозку дітей при перегляді мультфільмів. По ній теж можна було передбачити, наскільки щедро поведе себе дитина. Дослідники припустили, що така активність – відображення моральної оцінки, яка тільки починає розвиватися. Зазвичай з віком діти стають більш щедрими. Фахівці прийшли до висновку: для того, щоб навчити дітей ділитися з іншими, потрібно подавати їм позитивний приклад.

Шкільне життя

  
Діти, як правило, люблять допомагати іншим. Однак ділитися чимось їм зазвичай не подобається. У новому дослідженні взяли участь 57 дітей у віці від 3 до 5 років. Неврологи вивчали мозкову активність учасників за допомогою ЕЕГ і стежили за рухами їхніх очей. Вчені намагалися передбачити, чи виявить дитина щедрість чи ні, пише Science World Report . Дітям показували короткі мультфільми з просоціальною і антисоціальною поведінкою. Тобто, герої мультфільму допомагали або шкодили один одному. Потім учасникам подарували десять наклейок. Після цього дітей запитали, чи хочеться їм поділитися наклейками з незнайомою дитиною. Дослідники виявили, що від того, який мультфільм показували дітям, залежало те,…

Оцінити

0