До якого часу потрібно скласти та затвердити графік відпусток ?

До якого часу потрібно скласти та затвердити графік відпусток ?

До якого часу потрібно скласти та затвердити графік відпусток ?

Згідно типових правил внутрішнього трудового розпорядку для робітників і службовців підприємств, установ, організацій, затверджених постановою Держкомпраці СРСР від 20.07.1984р. № 213, пунктом 20 передбачено, що графік відпусток має складатися на кожен календарний рік не пізніше 5 січня поточного року.

Так як діючим законодавством не встановлено типової форми графіка, то вона складається у довільній формі. Якщо у графіку зазначається лише місяць відпустки працівника, тоді точний період і конкретні її дати в межах обумовленого періоду визначаються не пізніше ніж за два тижні до початку відпустки роботодавцем за узгодженням з працівником (в цьому випадку працівник обов’язково подає заяву на відпустку з узгодженням дати). Але якщо у графіку вказані конкретні дати початку і закінчення відпустки, немає потреби писати заяву. Роботодавець повинен видати наказ, в якому буде вказано дату початку та тривалість відпустки, не пізніше ніж за два тижні до передбаченого графіком періоду, з яким працівник має бути ознайомлений під підпис.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*