Здоров'яФізіологія

До роботи потрібно ходити пішки, радять фахівці

Прогулянка - Шкільне життяБританські соціологи з’ясували: люди, які добираються до роботи на своїх двох, більше задоволені життям в порівнянні з тими, хто їде на машині. А ось велосипедисти були щасливі і страждали від тривожності, пише Medical News Today . У загальній складності, фахівці досліджували дані за 18 років, що стосувалися майже 18000 чоловік 18-65 років.

В розрахунок бралися всі можливі фактори, що впливають на рівень задоволеності від життя. Виявилося, показники благополуччя підвищувалися, коли люди відмовлялися від машини або велосипеда як засобу пересування. Людям було простіше сконцентруватися, вони відчували менше тиску.

З цієї точки зору, громадський транспорт навіть корисніше автомобіля. Всупереч поширеній думці, наприклад, в автобусі людина могла розслабитися, почитати, поспілкуватися з оточуючими. Потім, до зупинки ще дійти треба. А це корисно і покращує настрій.

В цілому дорога до роботи і назад – важливий фактор у житті людей. Невеликі зміни можуть допомогти схуднути, знизити рівень стресу. При цьому часткова відмова від автомобілів поліпшить екологічну обстановку.

Шкільне життя