Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Для вчителів та учнів 11-х класів готують додаткові навчальні матеріали про Революцію гідності та російсько-українську війну

У Міністерстві освіти і науки за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася зустріч робочої групи зі створення інформаційно-методичних матеріалів, присвячених подіям 2013- 2104 років в Україні. Матеріали будуть долучені до навчальної програми 11-х класів з Історії України.

Учасники робочої групи обговорили створення інформаційно-методичних матеріалів у двох форматах: для учнів – у вигляді додаткового параграфа до підручника, який міститиме й візуальний матеріал; для вчителів – як розширений методичний матеріал. Обидва формати охоплюватимуть події Революції гідності, російсько-української війни, політичні процеси як то президентські та парламентські вибори тощо. Матеріали будуть доступні і в електронному, і в друкованому форматах. Видруковані матеріали будуть поширені серед загальноосвітніх навчальних закладів.

У Міністерстві освіти і науки за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася зустріч робочої групи зі створення інформаційно-методичних матеріалів, присвячених подіям 2013- 2104 років в Україні. Матеріали будуть долучені до навчальної програми 11-х класів з Історії України. Учасники робочої групи обговорили створення інформаційно-методичних матеріалів у двох форматах: для учнів – у вигляді додаткового параграфа до підручника, який міститиме й візуальний матеріал; для вчителів – як розширений методичний матеріал. Обидва формати охоплюватимуть події Революції гідності, російсько-української війни, політичні процеси як то президентські та парламентські вибори тощо. Матеріали будуть доступні і в електронному, і в друкованому форматах. Видруковані матеріали…

Оцінити

0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*