ГоловнеОсвіта і IT

Для вчителів розробили освітні відео про роботу з Google for Education

З переходом на дистанційне навчання та в умовах війни українським вчителям стає складніше створювати та надавати якісний освітній контент для своїх учнів. Щоб допомогти вчителям працювати у надскладних умовах, Google створив спеціальний сайт «Навчайте, де б ви не були», який дозволяє освітянам викладати, навіть коли вони фізично не присутні в класі.

На сайті є серія освітніх відео про роботу з інструментами Google for Education, які допомагають вчителям ефективно користуватися різними програмами та застосунками у процесі навчання. Нагадаємо, раніше ми розповідали, що освітяни з різних регіонів України почали отримувати ноутбуки Chromebook в рамках ініціативи Google та партнерства з Міністерством освіти та науки України та ЮНЕСКО.

На Chromebook встановлена не надто звична для більшості вчителів операційна система Chrome OS. І щоб вони швидко та ефективно почали працювати з новим пристроєм, на платформі є два відео:

До того ж на сайті «Навчайте, де б ви не були» можна знайти корисні освітні відео на наступні теми:

«Навчайте, де б ви не були» – це сайт, який розповідає освітянам про інструменти, необхідні для навчання учнів, і ділиться корисними порадами. Надійні інструменти для спільного викладання й навчання, доступні без оплати, будуть завжди під рукою, тож освітній процес триватиме, незважаючи ні на що.

«Навчайте, де б ви не були» є частиною великого освітнього хабу Google Знання, про який ми вже розповідали. Він почав працювати на початку листопада, і його мета – допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру, а країні – рухатись до цифровізації навчання. Україна стала першою країною у світі, де представили локальну версію освітнього хабу. Завдяки цьому українські користувачі зможуть легше знаходити усі ресурси, які компанія пропонує для отримання знань. Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі. Знання розподілені на три категорії – для школи, для роботи та для життя.