день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Для вчителів початкових класів перевірка зошитів оплачувана, – МОН

Міністерство освіти і науки України надало роз’яснення Державній аудиторській службі України щодо додаткової оплати  вчителям початкових класів за перевірку учнівських зошитів.

Необхідність відповідного роз’яснення виникла у зв’язку з тим, що наказом МОН від 19.08.2016 №1009 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 №1222″  внесені зміни щодо орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, яким скасовано фіксацію результатів оцінювання ведення зошитів y окремій колонці Класного журналу.

У Міносвіти інформують, що наказом МОН від 15,04,1993 №102 “Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти”, встановлено, що вчителям початкових класів за перевірку зошитів учнів проводиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати. Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження. Отже, факт перевірки зошитів вчителем підтверджується виставленням поточних оцінок у зошитах, а не окремій колонці Класного журналу.

Також у листі-роз’ясненні йдеться, що педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, які становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставки: класне керівництво – 20-25 відсотків, перевірка зошитів – 10-20 відсотків тощо.

  

Один коментар

  1. Світлана

    Ми зараз за ведення зошитів в початкових класах не виставляємо оцінки, бо воно невиправдане, як виявилося.. Не було критеріїв щодо оцінювання зошитів..