ГоловнеПосібники-Книги

Для п’ятих класів надрукують математику та українську мову

Підручники для 5 класу з математики і української мови з загальним накладом понад 1 млн 300 тисяч примірників будуть надруковані. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

«В країні іде війна, було декілька секвестрів бюджету, в тому числі на жаль під секвестрування попали кошти на забезпечення підручниками. Але на сьогодні команда Міністерства разом з партнерами і донорами докладає максимум зусиль для пошуку коштів і інших джерел щодо фінансування і виготовлення підручників. Нас дуже сильно підтримує рада Європи, дитячий фонд ЮНІСЕФ при ООН. І вже є домовленість про друк підручників для п’ятого класу з математики і української мови з загальним накладом понад 1 млн 300 тисяч примірників», – розповів Шкарлет.

За його словами, інші підручники будуть доступні в електронному вигляді на сайті Міністерства та Інституту модернізації змісту освіти.

Окрім того, міністр розповів, що видавництва, які друкують підручники, планують перераховувати частину прибутку від друку в фонд United24.

«Будемо сподіватись що нам вдасться зібрати і на інші підручники», – додав міністр.

Читайте також: Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2022/2023 навчального року

Back to top button