Діти, які не п’ють коров’яче молоко, схильні до ризику розвитку дефіциту вітаміну D

Деякі діти не можуть пити коров’яче молоко через алергію або непереносимості лактози. Крім того, окремі дослідження показали, що коров’яче молоко шкідливе для людського організму. Тим часом, згідно з останнім дослідженням канадських вчених, у дітей, які п’ють будь-яке інше молоко, наприклад, рисове, соєве, козяче або мигдальне, і не п’ють коров’яче, знижений рівень вітаміну D в організмі, передає Science World Report . Дефіцит вітаміну D призводить до проблем з кістками і м’язами.

Вчені оцінили дані 3821 здорової дитину віком від одного року до шести років. Близько 87% дітей пили коров’яче молоко, а 13% – будь-яке інше. Учасники, які не пили коров’яче молоко, в два рази частіше страждали від дефіциту вітаміну D. Кожен стакан іншого молока був пов’язаний з падінням рівня вітаміну D на 5% в місяць.

Вчені вважають, що людям необхідно отримувати докладну інформацію про зміст вітаміну D, кальцію та інших поживних речовин в напоях, які вони вибирають для своїх дітей як альтернативи коров’ячому молоку. Лікарі, в свою чергу, повинні стежити за рівнем вітаміну D в організмі у дітей, які не можуть пити коров’яче молоко через дієти, алергії або непереносимості лактози.

Шкільне життя

  
Деякі діти не можуть пити коров'яче молоко через алергію або непереносимості лактози. Крім того, окремі дослідження показали, що коров'яче молоко шкідливе для людського організму. Тим часом, згідно з останнім дослідженням канадських вчених, у дітей, які п'ють будь-яке інше молоко, наприклад, рисове, соєве, козяче або мигдальне, і не п'ють коров'яче, знижений рівень вітаміну D в організмі, передає Science World Report . Дефіцит вітаміну D призводить до проблем з кістками і м'язами. Вчені оцінили дані 3821 здорової дитину віком від одного року до шести років. Близько 87% дітей пили коров'яче молоко, а 13% - будь-яке інше. Учасники, які не пили коров'яче молоко,…

Оцінити

0