Батькам

Діти проводять перед екраном майже по 5 годин на день, показало дослідження

Вчені з Оксфордського університету кажуть, що в 2000 році діти перебували перед екраном близько 2 годин 59 хвилин в день. Вони в основному дивилися телевізор або грали у відеоігри. А в 2015 році діти стали проводити перед екраном 4 години 45 хвилин. Тепер діти користуються електронними пристроями під час інших занять, наприклад, навчання або спілкування.

Дослідники проаналізували дані дітей у віці від 8 до 18 років. Фахівці встановили: діти стали проводити перед екраном на 1 годину 46 хвилин більше. Однак це сталося через те, що вони включили сучасні технології в своє повсякденне життя. Всього 30 хвилин із 1 годині 46 хвилин діти витрачали на телевізор і відеоігри. Решту часу (1 година 16 хвилин) вони користувалися електронними пристроями під час інших занять (по дорозі в школу, під час їжі, навчання і подорожей).

Хлопчики і дівчатка використовували пристрої однакову кількість часу. Але хлопчики грали у відеоігри по 50 хвилин в день, а дівчатка – всього по 9 хвилин в день. Весь інший час дівчата використовували пристрої в процесі інших занять. У порівнянні з 2000 роком діти стали проводити перед телевізором на 10 хвилин менше. На відеоігри у них стало йти на 30 хвилин більше. А через електронні пристрої загальний час перед екраном зріс на 1 годину і 16 хвилин.

В середньому сучасні діти проводять з пристроями 2 годині 46 хвилин (близько 20 годин в тиждень). Приблизно в 50% від цього часу вони не роблять нічого іншого. Комп’ютеру вони приділяють 30 хвилин. Близько години вони користуються ґаджетами під час перегляду телевізора або в процесі гри у відеоігри. Решту часу вони використовують пристрої при інших видах діяльності, наприклад, в школі (14 хвилин), в поїздці (12 хвилин), в процесі спілкування (13 хвилин), навчання (9 хвилин), їжі (6 хвилин) і занять спортом (3 хвилини).

Джерело

  
Back to top button