день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Діти проводять перед екраном майже по 5 годин на день, показало дослідження

Вчені з Оксфордського університету кажуть, що в 2000 році діти перебували перед екраном близько 2 годин 59 хвилин в день. Вони в основному дивилися телевізор або грали у відеоігри. А в 2015 році діти стали проводити перед екраном 4 години 45 хвилин. Тепер діти користуються електронними пристроями під час інших занять, наприклад, навчання або спілкування.

Дослідники проаналізували дані дітей у віці від 8 до 18 років. Фахівці встановили: діти стали проводити перед екраном на 1 годину 46 хвилин більше. Однак це сталося через те, що вони включили сучасні технології в своє повсякденне життя. Всього 30 хвилин із 1 годині 46 хвилин діти витрачали на телевізор і відеоігри. Решту часу (1 година 16 хвилин) вони користувалися електронними пристроями під час інших занять (по дорозі в школу, під час їжі, навчання і подорожей).

Хлопчики і дівчатка використовували пристрої однакову кількість часу. Але хлопчики грали у відеоігри по 50 хвилин в день, а дівчатка – всього по 9 хвилин в день. Весь інший час дівчата використовували пристрої в процесі інших занять. У порівнянні з 2000 роком діти стали проводити перед телевізором на 10 хвилин менше. На відеоігри у них стало йти на 30 хвилин більше. А через електронні пристрої загальний час перед екраном зріс на 1 годину і 16 хвилин.

В середньому сучасні діти проводять з пристроями 2 годині 46 хвилин (близько 20 годин в тиждень). Приблизно в 50% від цього часу вони не роблять нічого іншого. Комп’ютеру вони приділяють 30 хвилин. Близько години вони користуються ґаджетами під час перегляду телевізора або в процесі гри у відеоігри. Решту часу вони використовують пристрої при інших видах діяльності, наприклад, в школі (14 хвилин), в поїздці (12 хвилин), в процесі спілкування (13 хвилин), навчання (9 хвилин), їжі (6 хвилин) і занять спортом (3 хвилини).

Джерело