Перерва

Дітей, які не відвідують школи й дитсадки через побоювання захворіти на коронавірус, не відраховуватимуть

Дітей, які не відвідують школи й дитсадки через побоювання захворіти на коронавірус, не відраховуватимуть.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” тимчасово виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет.

На запитання телеглядача, чи виключатимуть дітей з дитсадків і шкіл через невідвідування у зв’язку з осторогою щодо коронавірусу, Шкарлет відповів:

“Ми дуже лояльно ставимося, тому що це є особливий рік, і я думаю, будь-які заборони в цьому випадку не повинні діяти. Враховуючи те, що це право батька і матері – не пускати дитину в разі певної застороги до дитячого садка. Ніякі санкції, я думаю, в цьому випадку застосовуватися не будуть”.

Він зазначив, що Міносвіти надасть місцевим адміністраціям рекомендаційний лист, “тому що правила є правила, але рік особливий”.

“У цьому особливому році й батьки, й діти мають право вибору стосовно того, що нам все одно доведеться навчитися жити з цим COVID-19, навчитися протистояти йому і найголовніше – бути обережними в цих ситуаціях. Тому і батьки, і діти мають право вибору”, – заявив керівник Міносвіти.

Нагадаємо, що МОН надало методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році.

Back to top button