день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Дієти можуть призвести до серйозних відхилень у психіці

Чим раніше жінка починає сідати на дієти, тим більше вірогідність здобути різні проблеми зі здоров’ям, включаючи розлади харчування та алкоголізм, пише The Daily Mail з посиланням на роботу вчених. Відповідне десятирічне дослідження Університету Флориди торкнулося 1340 жінок. Виявилося, жінки відчували потужний соціальний тиск, який змушував їх худнути. І це стосувалося жінок різного віку.

Деякі вже в три роки намагалися стежити за вагою і активно сиділи на дієтах. Деякі ж починали контролювати калорійність раціону в 26 років. За словами професора Памели Кіл, якщо людина починає рано експериментувати з дієтами, то проблеми можуть проявитися навіть через 10 років після закінчення коледжу. Тобто це ефект довготривалий.

Або, можливо, справа в наявності початкових проблем зі здоров’ям (вплив не тільки навколишнього середовища, але і генетики). Дійсно, розлади харчування – результат соціального, психологічного та біологічного впливу. Якщо припиняти подібні відхилення відразу, можна уникнути розвитку надалі проблем з їжею, алкоголем, набором ваги. Краще робити ставку на фізичну активність і правильне харчування (велика кількість фруктів і овочів). Починати пропаганду здорового підходу слід ще в початковій школі. Адже потім, коли настане статеве дозрівання, багато дітей будуть швидко рости, набирати вагу, що введе їх у стрес.

  
Чим раніше жінка починає сідати на дієти, тим більше вірогідність здобути різні проблеми зі здоров'ям, включаючи розлади харчування та алкоголізм, пише The Daily Mail з посиланням на роботу вчених. Відповідне десятирічне дослідження Університету Флориди торкнулося 1340 жінок. Виявилося, жінки відчували потужний соціальний тиск, який змушував їх худнути. І це стосувалося жінок різного віку. Деякі вже в три роки намагалися стежити за вагою і активно сиділи на дієтах. Деякі ж починали контролювати калорійність раціону в 26 років. За словами професора Памели Кіл, якщо людина починає рано експериментувати з дієтами, то проблеми можуть проявитися навіть через 10 років після закінчення коледжу. Тобто…

Оцінити

0