Головне

Десять кращих знавців інформатики братимуть участь у відбірково-тренувальних зборах до Міжнародної учнівської олімпіади

Днями в актовій залі Луганської загальноосвітньої школи № 54 відбулося урочисте закриття XXVI Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Відповідно до рішення журі, дипломами І ступеня нагороджено 10 учасників, дипломами ІІ ступеня – 22 учасника, дипломами ІІІ ступеня – 34 учасника. Дипломи та відзнаки учням вручали члени поважного журі та представники організаційного комітету олімпіади.

В особливих номінаціях «за кращий розв’язок найскладнішої задачі», «за кращий результат серед кожного класу» та «дівчата в інформатиці» учасників нагороджено й заохочувальними призами – електронними книгами та цифровими фоторамками. Вручила призи та привітала учасників ректор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти, заступник голови організаційного комітету Тамара Сорочан.

Так, за підсумками змагань визначено 10 кращих учасників, які братимуть участь у відбірково-тренувальних зборах до Міжнародної учнівської олімпіади з інформатики.

Учні, які продемонструють успішні результати під час відбірково-тренувальних зборів, увійдуть до складу команди та цьогоріч представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях в Австралії.

Джерело: МОН