Головне

Dell назвала ціну на комп’ютер розміром з «флешку»

Dell назвала ціну на комп'ютер розміром з «флешку»
Dell назвала ціну на комп’ютер розміром з «флешку»
Компанія Dell назвала ціну і дату початку поставок Project Ophelia – комп’ютера розміром з «флешку», що працює під управлінням Android.

Комп’ютер буде коштувати «приблизно сто доларів США», а його відвантаження почнеться в липні, пише PCWorld. Першими пристрій отримають розробники, потім Dell запропонує його телекомунікаційним компаніям, а після цього вийде версія для користувачів.

Пристрій можна підключити до монітора або телевізора через HDMI. На комп’ютері користувачі можуть працювати в Мережі в браузері, дивитися фільми або запускати програми з магазину Google Play. У майбутньому Dell планує доповнити Project Ophelia пристроєм введення.

Мініатюрний комп’ютер Dell представила на виставці CES в січні 2013 року. Project Ophelia має модулі Wi-Fi і Bluetooth і використовує Android 4.0. На нього встановлена програма Wyse PocketCloud, яка дозволяє організувати віддалений доступ з мобільного пристрою до ПК.

Dell – не єдина компанія, що пропонує мініатюрні комп’ютери. Аналогічні пристрої є, зокрема, у норвезької компанії FXI Technologies (Cotton Candy) і у американської PQ Labs (iStick). Обидва апарати наділені процесорами ARM і працюють на базі Android.