день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Dell назвала ціну на комп’ютер розміром з «флешку»

Dell назвала ціну на комп'ютер розміром з «флешку»

Dell назвала ціну на комп’ютер розміром з «флешку»

Компанія Dell назвала ціну і дату початку поставок Project Ophelia – комп’ютера розміром з «флешку», що працює під управлінням Android.

Комп’ютер буде коштувати «приблизно сто доларів США», а його відвантаження почнеться в липні, пише PCWorld. Першими пристрій отримають розробники, потім Dell запропонує його телекомунікаційним компаніям, а після цього вийде версія для користувачів.

Пристрій можна підключити до монітора або телевізора через HDMI. На комп’ютері користувачі можуть працювати в Мережі в браузері, дивитися фільми або запускати програми з магазину Google Play. У майбутньому Dell планує доповнити Project Ophelia пристроєм введення.

Мініатюрний комп’ютер Dell представила на виставці CES в січні 2013 року. Project Ophelia має модулі Wi-Fi і Bluetooth і використовує Android 4.0. На нього встановлена програма Wyse PocketCloud, яка дозволяє організувати віддалений доступ з мобільного пристрою до ПК.

Dell – не єдина компанія, що пропонує мініатюрні комп’ютери. Аналогічні пристрої є, зокрема, у норвезької компанії FXI Technologies (Cotton Candy) і у американської PQ Labs (iStick). Обидва апарати наділені процесорами ARM і працюють на базі Android.