Головне

Codemasters назвала дату виходу GRID 2

Codemasters назвала дату виходу GRID 2
Codemasters назвала дату виходу GRID 2
Видавництво Codemasters оприлюднило точну дату виходу гоночної гри GRID 2. Як передає портал Eurogamer, вона надійде в продаж в США 28 травня, а в решті регіонів з’явиться через три дні після цього.

Компанія також анонсувала декілька спеціальних видань гри, які з’являться в Європі і в США. Як пише портал, перше з них буде доступно для всіх, хто передзакаже проект.

Інші видання будуть доступні лише за попереднім замовленням у визначених ритейлерів США і Європи (наприклад, Best Buy або Amazon). Вони будуть включати нові машини та маршрути. Чи будуть якісь спеціальні видання , поки не повідомляється.

GRID 2 вийде на Xbox 360, PS3 і PC. Гонки в GRID 2 будуть проходити в таких містах, як Париж, Чикаго, Абу-Дабі і Майамі. Також в грі буде доступно каліфорнійське узбережжя США. У GRID 2 буде як одиночна кампанія, так і багатокористувацький режим.

Попередня частина GRID надійшла в продаж в 2008 році. Гра заслужила високі оцінки в пресі (її рейтинг на Metacritic зараз становить 87 балів) і користувалася популярністю у геймерів. Деякі видання внесли цю розробку Codemasters в список кращих ігор всіх часів і народів.

Back to top button