Головне

Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS

Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS
Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS
Між браузером Chrome і операційною системою Chrome OS незабаром з’явиться ще більше спільних рис. Як оголосила компанія-розробник Google, вона додала в оглядач панель запуску додатків – точної такий, як в ноутбуках Chromebook.

Chrome App Launcher, схожий на меню “Пуск” в Windows, дозволяє швидко запускати веб-додатки, не заходячи в Chrome. Так як програми написані з застосуванням HTML5, JavaScript і CSS, їх можна відкривати поза браузера і працювати з ними без підключення до Інтернету.

Нова функція поки доступна тільки в тестовій збірці Chrome для операційної системи Microsoft. Скоро Google обіцяє додати нову функцію у версії браузера для OS X і Linux.

Chrome для Windows можна завантажити на Dev-каналі для розробників. Щоб App Launcher з’явився на панелі завдань, потрібно встановити хоча б один офлайн-додаток в розділі “Колекції” магазину Chrome Web Store .

Очікується, що нова, 25-а за рахунком версія браузера Google, вийде на цьому або наступному тижні. App Launcher з’явиться в 26 або 27-й версії Chrome, тобто не раніше квітня.

Back to top button