Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS

Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS

Chrome для Windows стане ще ближче до Chrome OS

Між браузером Chrome і операційною системою Chrome OS незабаром з’явиться ще більше спільних рис. Як оголосила компанія-розробник Google, вона додала в оглядач панель запуску додатків – точної такий, як в ноутбуках Chromebook.

Chrome App Launcher, схожий на меню “Пуск” в Windows, дозволяє швидко запускати веб-додатки, не заходячи в Chrome. Так як програми написані з застосуванням HTML5, JavaScript і CSS, їх можна відкривати поза браузера і працювати з ними без підключення до Інтернету.

Нова функція поки доступна тільки в тестовій збірці Chrome для операційної системи Microsoft. Скоро Google обіцяє додати нову функцію у версії браузера для OS X і Linux.

Chrome для Windows можна завантажити на Dev-каналі для розробників. Щоб App Launcher з’явився на панелі завдань, потрібно встановити хоча б один офлайн-додаток в розділі “Колекції” магазину Chrome Web Store .

Очікується, що нова, 25-а за рахунком версія браузера Google, вийде на цьому або наступному тижні. App Launcher з’явиться в 26 або 27-й версії Chrome, тобто не раніше квітня.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*