день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Чай зберігає ясність розуму

Чай зберігає ясність розуму

Чай зберігає ясність розуму

Три чашки чаю в день збережуть гостроту розуму в похилому віці, вважають учені з Каліфорнійського університету. Вони звели воєдино дані шести різних незалежних досліджень, в яких взяли участь десятки тисяч людей (дослідження велись більше десяти років).

Як повідомляє MedikForum, отримані однозначні висновки про користь чаю – він дозволяє зберігати гостроту розуму і кмітливість в літньому віці за рахунок тіаміну, який, можливо, захищає людину від розвитку хвороби Альцгеймера.

Регулярно вживають до трьох чашок чаю в день люди демонстрували значно менший спад розумової діяльності у літньому віці, ніж ті, хто чай не любив. У п’ючих по чотири і більше чашок чаю на день небезпека зіштовхнутися із серйозними проблемами пам’яті взагалі скорочувалася на три чверті. Навіть однієї порції цейлонського чаю було досить, щоб знизити ризик зниження когнітивних функцій мозку на 43%.