день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Британський експерт настійно радить скоротити робочий тиждень

Професор Джон Ештон вважає, що люди повинні працювати тільки чотири дні на тиждень, щоб знизити рівень стресу. Доктор відзначає неправильний перерозподіл роботи в суспільстві. Деякі працюють занадто багато, а деякі майже не працюють.

Щоб отримувати задоволення від життя, людям потрібно дати три вихідних дні щотижня. Тоді вони отримають можливість проводити більше часу з сім’ями. Це також дозволить знизити кров’яний тиск, так як додатковий вихідний люди могли б витратити на тренування. А тренування позитивно позначаються на кров’яному тиску.

Часто саме через тиск з боку роботи люди беруть лікарняні. Надмірна кількість робочих годин провокує тривожність. Деякі люди можуть спробувати впоратися з цим, вживаючи алкоголь. Також можливі проблеми у відносинах.

  
Професор Джон Ештон вважає, що люди повинні працювати тільки чотири дні на тиждень, щоб знизити рівень стресу. Доктор відзначає неправильний перерозподіл роботи в суспільстві. Деякі працюють занадто багато, а деякі майже не працюють. Щоб отримувати задоволення від життя, людям потрібно дати три вихідних дні щотижня. Тоді вони отримають можливість проводити більше часу з сім'ями. Це також дозволить знизити кров'яний тиск, так як додатковий вихідний люди могли б витратити на тренування. А тренування позитивно позначаються на кров'яному тиску. Часто саме через тиск з боку роботи люди беруть лікарняні. Надмірна кількість робочих годин провокує тривожність. Деякі люди можуть спробувати впоратися з цим,…

Оцінити

0