день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Браузер Opera на новому движку позбувся бета-статусу

Браузер Opera на новому движку позбувся бета-статусу

Браузер Opera на новому движку позбувся бета-статусу

Компанія Opera Software випустила стабільну версію браузера Opera 15 для Windows і OS X. Про це йдеться в блозі, присвяченому браузеру.

Основні особливості браузера – це експрес-панель, інструменти «Рекомендації» і «Скарбничка», функція стиснення трафіку, єдиний рядок для пошукових запитів і адрес сайтів та нове ядро.

Експрес-панель в Opera 15 призначена для збереження «обраних» веб-сторінок. Інтерфейсу закладок в браузері немає. На панелі, однак, тепер можна створювати папки і розкладати по них веб-сторінки.

Інструмент «Рекомендації» показує новини на цікаві для користувача теми, а інструмент «Скарбничка» дозволяє зберегти сторінки, доступ до яких хотілося б мати згодом (наприклад, список готелів або список товарів для покупки).

Функція стиснення трафіку, яка дозволяє заощадити на витратах на інтернет і прискорити завантаження сторінок, була і раніше, але була присутня тільки в браузерах для мобільних пристроїв.

Opera 15 не підтримує роботу з сервісом синхронізації Opera Link, але в компанії запевнили, що в наступних версіях це виправлять. Крім цього, в плани розробників входить доробка інтерфейсу роботи з вкладками і введення в браузер тем оформлення.

Бета-версія Opera 15 вийшла наприкінці травня. Браузер передбачає три канали оновлень: Stable (стабільна версія), Next (бета-версія) і Developer (попередня версія, в якій можуть бути «баги» і помилки).

Opera 15 зроблений на основі двигуна Blink та проекту Chromium. Blink розробляється компаніями Google і Opera Software та базується на коді WebKit. Крім Opera, движок використовується в Chrome (починаючи з версії 28) та «Яндекс.Браузері».

Раніше, нагадаємо, Opera Software застосовувала у своїх браузерах власний движок Presto. Компанія підкреслила, що продовжить надавати підтримку користувачам веб-оглядачів на Presto ( Opera 12.x ) і буде присилати їм оновлення.