день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Батьки більшості дітей не контролюють їх діяльність в інтернеті

Близько 79% підлітків 16-17 років не отримують рекомендацій від дорослих щодо того, які сайти можна відвідувати в інтернеті, а які не варто.

Ліга безпечного інтернету, компанія МТС і «Лабораторія Касперського» провели дослідження , в ході якого з’ясувалося, що близько 79% підлітків 16-17 років не отримують рекомендацій від дорослих щодо того, які сайти можна відвідувати в інтернеті, а які не варто.

У загальному експерти опитали близько 10 тисяч осіб у віці від 6 до 17 років з усіх регіонів РФ. Згідно з результатами дослідження, 58,3% дітей і підлітків від 6 до 17 років відповіли, що вони безперешкодно відвідують будь-які сайти, які їм подобаються. При цьому, про безконтрольному відвідуванні інтернет-ресурсів заявили тільки 20% опитаних 6-7-річок, у віковій групі 16-17 років цей показник набагато вищий – 78,4%. І тільки 21,5% респондентів заявили, що батьки кажуть їм, які сайти можна відвідувати, а які не можна.

9% підлітків, які взяли участь у дослідженні, повідомили, що їм дозволяється користуватися інтернетом тільки в присутності батьків, а 3,2% опитаних заходити в Мережу заборонено зовсім. 72,2% дітей вважають себе активними інтернет-користувачами. 17,5% опитаних 6-7-річок подовгу сидять в інтернеті.

Згідно з дослідженням, більшість дітей і підлітків заходять в Мережу з домашніх комп’ютерів – 82,6%. 32,1% опитаних сидять в інтернеті в школі – під час уроків інформатики (у 19,1%), і після уроків (10,2%). Для виходу в Мережу використовують свій особистий комп’ютер або ноутбук 54,6%, мобільні телефони і смартфони – 40%.