БатькамГоловне

Батьки більшості дітей не контролюють їх діяльність в інтернеті

Близько 79% підлітків 16-17 років не отримують рекомендацій від дорослих щодо того, які сайти можна відвідувати в інтернеті, а які не варто.

Ліга безпечного інтернету, компанія МТС і «Лабораторія Касперського» провели дослідження , в ході якого з’ясувалося, що близько 79% підлітків 16-17 років не отримують рекомендацій від дорослих щодо того, які сайти можна відвідувати в інтернеті, а які не варто.

У загальному експерти опитали близько 10 тисяч осіб у віці від 6 до 17 років з усіх регіонів РФ. Згідно з результатами дослідження, 58,3% дітей і підлітків від 6 до 17 років відповіли, що вони безперешкодно відвідують будь-які сайти, які їм подобаються. При цьому, про безконтрольному відвідуванні інтернет-ресурсів заявили тільки 20% опитаних 6-7-річок, у віковій групі 16-17 років цей показник набагато вищий – 78,4%. І тільки 21,5% респондентів заявили, що батьки кажуть їм, які сайти можна відвідувати, а які не можна.

9% підлітків, які взяли участь у дослідженні, повідомили, що їм дозволяється користуватися інтернетом тільки в присутності батьків, а 3,2% опитаних заходити в Мережу заборонено зовсім. 72,2% дітей вважають себе активними інтернет-користувачами. 17,5% опитаних 6-7-річок подовгу сидять в інтернеті.

Згідно з дослідженням, більшість дітей і підлітків заходять в Мережу з домашніх комп’ютерів – 82,6%. 32,1% опитаних сидять в інтернеті в школі – під час уроків інформатики (у 19,1%), і після уроків (10,2%). Для виходу в Мережу використовують свій особистий комп’ютер або ноутбук 54,6%, мобільні телефони і смартфони – 40%.

  
Back to top button