день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Батьківський контроль негативно впливає на поведінку і успішність дітей

Вчені з Університету Міннесоти з’ясували, що діти, яких дуже опікають і контролюють батьки, частіше мають проблеми в школі. Крім того, таким дітям складно завести друзів. За словами експертів, в процесі дорослішання діти повинні навчитися керувати своїми емоціями і поведінкою. Контроль з боку батьків заважає їм це зробити.

Дослідники стежили за 422 дітьми протягом 8 років. Вчені зустрічалися з добровольцями, коли тим було 2, 5 і 10 років. Фахівці спостерігали за взаємодією між батьками і дітьми. Також вони опитували вчителів та дітей в віці 10 років. Під час спостереження батьки повинні були вести себе з дітьми так само, як зазвичай.

Дослідження показало: діти, яким батьки постійно говорили, що робити, гірше контролювали свої емоції і частіше поводилися погано. У дітей, яких у віці 2 років надмірно контролювали батьки, нерідко були проблеми з управлінням власними емоціями у віці 5 років.

Чим краще дитина контролювала свої емоції у віці 5 років, тим менше був у неї ризик виникнення проблем з поведінкою, навчанням і труднощі у спілкуванні в віці 10 років. Діти, які добре контролювали власні імпульсивні пориви у віці 10 років, мали менше проблем в емоційній і соціальній сферах життя, а також краще вчилися в школі. Вчені вважають: батькам слід вчити дітей контролювати емоції і поведінку. А ось занадто опікати дітей не варто.

Джерело

  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*