день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Багатий словниковий запас допомагає дітям вчитися

Дослідники з Університету Пенсільванії проаналізували дані 8650 дітей. Вчені хотіли з’ясувати, як словниковий запас дітей у віці двох років впливав на їх успіхи в дитячому садку. Дворічні діти з сімей з високим рівнем доходів, дівчатка і ті учасники, батьки яких приділяли багато часу їх вихованню, володіли багатим словниковим запасом. Словниковий запас дітей з дуже низькою масою тіла при народженні і тих, чиї матері мали проблеми зі здоров’ям, виявився бідним, пише Zee News.

Потім дослідники зустрілися з учасниками, коли тим виповнилося 5 років. Вони виявили, що діти з багатим словниковим запасом краще вчилися і краще себе вели в порівнянні з тими дітьми, чий словниковий запас був бідним. Учасники з багатим словниковим запасом краще читали і розбиралися в математиці. Крім того, у них було набагато менше проблем з самоконтролем і поведінкою в цілому.

Дослідники настійно рекомендують батькам приділяти увагу ранньому розвитку мовленню дітей. Попередні дослідження показали: батьки, які відчувають стрес, завантажені іншими справами і ті, хто позбавлений соціальної підтримки, рідко спілкуються і займаються зі своїми дітьми. Через це словниковий запас дітей може страждати.

Шкільне життя