Батькам

Багатий словниковий запас допомагає дітям вчитися

Дослідники з Університету Пенсільванії проаналізували дані 8650 дітей. Вчені хотіли з’ясувати, як словниковий запас дітей у віці двох років впливав на їх успіхи в дитячому садку. Дворічні діти з сімей з високим рівнем доходів, дівчатка і ті учасники, батьки яких приділяли багато часу їх вихованню, володіли багатим словниковим запасом. Словниковий запас дітей з дуже низькою масою тіла при народженні і тих, чиї матері мали проблеми зі здоров’ям, виявився бідним, пише Zee News.

Потім дослідники зустрілися з учасниками, коли тим виповнилося 5 років. Вони виявили, що діти з багатим словниковим запасом краще вчилися і краще себе вели в порівнянні з тими дітьми, чий словниковий запас був бідним. Учасники з багатим словниковим запасом краще читали і розбиралися в математиці. Крім того, у них було набагато менше проблем з самоконтролем і поведінкою в цілому.

Дослідники настійно рекомендують батькам приділяти увагу ранньому розвитку мовленню дітей. Попередні дослідження показали: батьки, які відчувають стрес, завантажені іншими справами і ті, хто позбавлений соціальної підтримки, рідко спілкуються і займаються зі своїми дітьми. Через це словниковий запас дітей може страждати.

Шкільне життя

Back to top button