Головне

Археологи виявили найдавнішу човнову майстерню

Британські археологи виявили в Уельсі човнову майстерню віком 4 тисячі років. За їх словами, це найстаріша з такого роду будов, відома на даний момент. Подробиці відкриття приводить видання The Daily Mail.

Знахідка була зроблена в місті Монмут будівельниками – після цього будівельні роботи були припинені на 6 місяців. Велика частина розритої області перебувала на дні ставка, який нещодавно був осушений.

Від майстерні залишилися 30-метрові паралельні канали. На думку дослідників, вони служили для виробництва каное. На думку дослідників, вони складалися з кількох корпусів, з’єднаних поперечними балками.

Археологи кажуть, що наскальні зображення, на яких були зображені човни, схожі на ті, які вироблялися на території сучасного Монмута. Залишків човнів на місці виявлено не було, так само як і залишків дерева.

В околиці майстерні було виявлено велику кількість артефактів, в тому числі, які відносяться до кам’яного і бронзового століттям. Вчені говорять, що в далекому минулому в цьому регіоні було велике озеро, по якому і плавали побудовані човни.

Back to top button