Головне

Apple створила нову супертехнологію, яка замінить мультитач

Apple створила нову супертехнологію, яка замінить мультитач
Apple створила нову супертехнологію, яка замінить мультитач
Apple подала патентну заявку на незвичайну технологію, що дозволяє змінювати розміри контенту, що відображатиметься на екрані, в залежності від відстані до очей користувача.

Поширення цієї технології зробить непотрібними звичні iOS-жести для масштабування зображення.

Пристрій буде визначати положення особи користувача за допомогою камери і оптимізувати інформацію (збільшувати і зменшувати масштаб карти або веб-сайту), пише Apple Insider.

Технологія може зробити непотрібним жест pinch to zoom (руху двох пальців, які масштабують зображення). Хоча незвичайний метод підійде для будь-якого пристрою з екраном, Apple вважає, що найбільш потрібний новий винахід планшетникам iPad.

Завдяки йому користувачі “таблеток” зможуть читати в різних положеннях, не піклуючись про масштабування сайтів в браузері або зміні розміру шрифту в iBooks.

Apple передбачила два способи роботи свого винаходу. “Комфортабельний режим” (comfort mode) зробить зображення дрібнішим, коли користувач наблизить обличчя до екрану, і збільшить його, коли користувач віддалиться. Zoom mode (режим збільшення) працює навпаки. Він дозволить розглянути будь-що в найдрібніших подробицях, трохи наблизивши екран до очей.

Подали заявку в Бюро з патентів і товарних знаків США ще в травні 2011 року, однак вона була опублікована лише вчора.

Журналісти Engadget припускають, що Apple може включити цю технологію за замовчуванням в iOS або iOS X. В теорії новий метод здається дуже ефективним, проте багато що залежить від того, наскільки зручним він виявиться на практиці.

Back to top button