Головне

Антивірусні компанії попереджають про «епідемії в Skype”

Антивірусні компанії попереджають про «епідемії в Skype"
Антивірусні компанії попереджають про «епідемії в Skype”
Експерти в області IT-безпеки повідомили про кампанію, спрямованої на користувачів Skype. Зловмисники відправляють жертві повідомлення, в якому пропонують відвідати сайт з цікавим видео-і аудіоконтентом, однак на ділі при відвідуванні ресурсу на комп’ютер встановлюється шкідливе ПЗ.

За допомогою програми, повідомляє «Лабораторія Касперського», її розповсюджувачі генерують віртуальну валюту Bitcoin. За підрахунками фахівців, протягом першої доби з моменту старту кампанії з шкідливим ​​посиланням щогодини переходили близько 2 тис. користувачів. Відзначається, що ймовірність стати жертвою хакерів найбільш висока у користувачів з Італії, Росії, Польщі, Коста-Ріки, Іспанії, Німеччини та України.

Експерти припускають, що активність зловмисників пов’язана зі зростаючим курсом віртуальної валюти: за одну одиницю дають до $ 173 проти $ 2 в 2011 році.

«Дана платіжна система заснована на принципах анонімності, завдяки чому і здобула велику популярність у кіберзлочинців. Валюта Bitcoin ідеально підходить для тіньової економіки – зброя, наркотики, уразливості нульового дня, трояни і віруси безперешкодно можуть купуватися і продаватися за цифрові гроші», – упевнений Сергій Ложкін, експерт« Лабораторії Касперського».