Головне

Анонсована нова частина Need For Speed

Анонсована нова частина Need For Speed
Анонсована нова частина Need For Speed
Видавництво Electronic Arts анонсувало нову частину гоночного серіалу Need For Speed. Як пише VG24 / 7, гра буде носити підзаголовок Rivals. Вона вийде на Xbox 360 і PS3 19 листопада 2013. Пізніше гру випустять на консолях наступного покоління PS4 і Xbox One. Проте дата виходу на цих платформах поки невідома.

Дія гри буде розгортатися в окрузі Редвью. Як пообіцяли представники EA, в грі знову стануть доступні автомобілі компанії Ferrari, які були відсутні в попередніх частинах NFS. Новій частині серіалу також пообіцяли відкритий світ.

У грі також буде доступний режим Cops vs. Racers, в якому геймери зможуть грати як за вуличних гонщиків, так і за поліцейських. У кожної сторони будуть свої випробування і свої нагороди. Гонщикам потрібно буде тікати від представників закону, і чим успішніше вони будуть це робити, тим більше машин їм буде відкриватися, і тим активніше будуть діяти поліцейські. Правоохоронці у свою чергу повинні будуть працювати в команді, щоб відловлювати порушників. За успішно проведені операції вони будуть отримувати автомобілі, доступні лише для поліції, а також зможуть просуватися по службі.

Створенням гри займається студія Ghost Games, також беруть участь представники студії Criterion, яка вважається основним розробником серії. В основу Rivals ляже новий движок, Frostbite 3, створений компанією DICE.

Попередня частина гоночного серіалу надійшла в продаж в 2012 році. NFS: Most Wanted розробила студія Criterion.

Back to top button