Головне

Анонсована «найшвидша у світі» карта пам’яті

Анонсована «найшвидша у світі» карта пам'яті
Анонсована «найшвидша у світі» карта пам’яті
Компанія SanDisk представила карту пам’яті Extreme Pro CFast 2.0, передає Engadget. Виробник стверджує, що вона є «найшвидшої у світі».

Карта поставляється в двох варіантах: на 60 і на 120 гігабайт. Обидва можуть зчитувати дані зі швидкістю до 450 мегабайт за секунду. Швидкість запису у більш ємної картки становить до 350, а у меншої – до 225 мегабайт за секунду.

Представники SanDisk повідомляють, що карта призначена в першу чергу для фотографів і операторів, які знімають відео в 4K.

В основі карти стандарт CFast 2.0, розроблений в 2012 році Асоціацією CompactFlash (CFA). Карти CFast мають той же розмір, що і їх попередники CompactFlash. У картах CFast, однак, використовується інтерфейс SATA, тому вони несумісні з CompactFlash.

SanDisk поки не повідомляє, скільки коштуватимуть карти. За нещодавно анонсовану 256-гігабайтну карту старого стандарту CompactFlash виробник просить 1809 доларів США.

Про намір підтримувати CFast 2.0 вже оголосили виробники камер Canon і ARRI і виробник цифрових рекордерів Codex. Втім, на сьогоднішній день з картами цього стандарту без перехідника може працювати лише одна відеокамера – ARRI Amira.