день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Аналіз показав, представники яких професій щасливі, вчителів – 59%

Професор Пол Долан, британський економіст і біхевіорист, з’ясував, що деякі професії пов’язані з високим рівнем особистого щастя, передає The Sydney Morning Herald. Отже, найщасливіші садівники і флористи. Вони майже в два рази щасливіші, ніж представники багатьох престижних і добре оплачуваних професій. 9 з 10 флористів (87%) і садівників кажуть, що вони щасливі. Далі в переліку щасливих професій йдуть косметологи і перукарі (з них щасливі 79%). Для порівняння: серед банкірів були щасливі лише 44% людей.

Не секрет, багато вибирають роботу, вважаючи, що те чи інше заняття принесе щастя через статус або зарплати. Але на практиці все працює по-іншому. Важливо пам’ятати: якщо людина нещаслива зараз, то компенсувати це майбутніми успіхами не можна. Тому, варто чітко розуміти, на які жертви ви готові піти заради перспектив.

У свою чергу, професія повинна підходити конкретній людині, наголошує професор. В цілому ж людей робить щасливим можливість спостерігати результати своєї праці. Наприклад, флористи постійно беруть участь в соціальній взаємодії, вони бачать плоди своїх зусиль, і ці плоди прекрасні. У юристів ж, навпаки, зовсім незрозуміло, коли буде отримана позитивна відповідь. Тому, тільки 48% працівників сфери IT та зв’язку щасливі.

Дивно, але серед сантехніків 76% вважали себе щасливими. Серед маркетологів і PR-ників таких 75%, учених – 69%, працівників сфери розваги і туризму – 67%, будівельників – 66%, лікарів і дантистів – 65%, адвокатів – 64%, медсестер – 62%, архітекторів – 62% , людей, які працюють з дітьми та молоддю, – 60%, вчителів – 59%, бухгалтерів – 58%, автослюсарів – 57%, електриків – 55%.

Шкільне життя