ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Абітурієнти Харківщини проходитимуть тестування знань лише в обласному центрі

Абітурієнти Харківщини проходитимуть тестування знань лише в обласному центрі
Абітурієнти Харківщини проходитимуть тестування знань лише в обласному центрі
Абітурієнти Харківської області складатимуть тести тільки у Харкові. Причому пункти тестування розміщуватимуться в тутешніх вузах.

Про це розказав журналістам директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти професор Олександр Сидоренко, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

“У новому році пункти тестування для абітурієнтів Харківської області розміщуватимуться у 27 університетах Харкова. Поки що це експеримент для всієї України. Якщо результати будуть успішними, то в майбутньому пункти тестування знаходитимуться тільки в обласних містах”, – підкреслив О.Сидоренко.

За його словами, тестування-2013, яке відбудеться з 3 по 27 червня, збере, як очікується, близько 17,6 тис. абітурієнтів Харківщини.

“Кожен абітурієнт може скласти максимум чотири тести. Загалом у списку запропонованих тестів – 11 предметів, відомих за колишніми вступними кампаніями, плюс світова література. Цей предмет додали на прохання філологічних факультетів і факультетів журналістики”, – додав О.Сидоренко.

Він радить готуватися до тестування за шкільними підручниками. “Єдиний посібник, який дає найефективнішу підготовку, це шкільний підручник”, – підкреслив О.Сидоренко.

Зараз абітурієнти готуються до платного пробного тестування з двох предметів, яке відбудеться у березні. У Харкові, як підтвердили у департаменті освіти Харківської міськради, на пробне тестування зареєструвалися 52% випускників – 4162 осіб. Минулого року цей показник становив близько 44%.

Back to top button