Позаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Позакласний захід з української мови та літератури: Літературно-музична композиція «Я дихаю тобою, Україно…»

Автор:  Бережна Олена Віталіївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Чернігівська вечірня (змінна) загальноосвітня школа № 1 Чернігівської міської ради Чернігівської області»

Тема:  «Я дихаю тобою, Україно…»

 Мета:  формувати національну свідомість та  самосвідомість учнів,  утверджувати активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави;  сприяти усвідомленню приналежності до української держави і народу;  спонукати  працювати  для  побудови сильної квітучої України;  виховувати повагу до державної символіки,  розуміння своєї причетності до долі України, почуття любові  до своєї землі та гордості за  історичне минуле.

Обладнання: державні символи України; презентація; український віночок; кетяг калини, жмуток пшеничного колосся, вишиті рушники; хліб-сіль;  пісні «Україна» Т.Петриненка,  «На Україну повернусь»,  «Чорнобривці»,  «Два кольори», «Пісня про рушник», «Варенички», «Україна – це ти»,  «Ой у вишневому саду»;  написи про мову: «Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе» (О. Гончар), «Рідна мова дається народові Богом, чужа – людьми, її приносять на вістрі ворожих списів» (В. Захарченко), «Хто не знає мови народу, на землі якого він живе, той є або гостем, або наймитом, або окупантом» (К. Маркс) та ін.

Очікувані результати: усвідомлення себе часткою українського народу; гордість за приналежність до української нації; щира любов до Батьківщини, бажання працювати для її процвітання.

Завантажити: Позакласний захід з української мови та літератури: Літературно-музична композиція «Я дихаю тобою, Україно...» + Сертифікат (Розмір: 5.1 MB, Завантажень: 70)
Back to top button