Конспекти уроків математики 5 класУсі уроки з математикиФайли

Трикутник і його види (5 клас. Математика) + Презентація

Автор: Труш Галина Антонівна

Навчальний заклад: Центральна загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області

Тема. Трикутник і його види

     Мета: домогтися засвоєння учнями поняття трикутника, класифікації трикутників за сторонами і кутами, формули периметра рівностороннього трикутника; формувати первинні уміння будувати трикутники за двома сторонами і кутом між ними та за стороною і прилеглими до неї кутами за допомогою транспортира та лінійки. Сприяти розвитку пізнавального інтересу, самостійності, уміння досліджувати, навичок самоконтролю. Виховувати культуру спілкування в малих навчальних групах, культуру геометричних побудов, усного мовлення, працьовитість, вміння швидко і правильно  приймати відповідальні рішення, патріотичні почуття до України.

     Тип уроку. Урок засвоєння знань, формування умінь.

     Форма проведення: урок-казка з елементами дослідження.

 Завдання: забезпечення оволодіння учнями мовою геометрії, розвиток їх умінь виконувати геометричні побудови за допомогою геометричних інструментів (лінійки, транспортира).

     Обладнання: моделі трикутників, карточки настрою, смужки з назвами трикутників, креслярське приладдя, транспортири, презентація PowerPoint, медіа – програвач,   картки  самооцінки членів груп,  мікрофон, картки із завданнями,    алгоритми-рисунки,     підручник   «Математика  5  клас.

А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір».

Девіз:

     Міркуй точно, відповідай чітко, будуй естетично, записуй правильно та швидко.

Завантажити: Трикутник і його види (5 клас. Математика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.9 MB, Завантажень: 1718)
  
Back to top button