Позаурочна робота із зарубіжної літературиУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Інтелектуальна гра із зарубіжної літератури «Знавці зарубіжної літератури» для учнів 10-12 класів + Презентація

Автор: Бережна Олена Віталіївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Чернігівська вечірня (змінна) загальноосвітня ІІ-ІІІ ступенів школа №1 Чернігівської міської ради Чернігівської області»

Інтелектуальна гра із зарубіжної літератури «Знавці зарубіжної літератури» для учнів 10-12 класів

Мета активізувати знання учнів із зарубіжної літератури, виявити рівень загальної ерудиції старшокласників, підтримувати інтерес до книги,  заохочувати до подальшої літературної освіти та самоосвіти, розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, кмітливість, уміння застосовувати набуті знання,  прищеплювати любов до мистецтва, виховувати почуття колективізму, толерантність.

Обладнання: комп’ютерна презентація, вислови про книжки.

Організація гри:  у грі беруть участь дві команди, кожна обирає собі назву, капітана, девіз, обирається журі, кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Команди по черзі відповідають на запитання, у разі, якщо якась із команд  не  знає відповіді (або відповідає неправильно), право відповісти має друга команда.

Плакати з висловами: «Книга повинна давати не стільки знання, скільки відчуття безмежності знань, пробудити розум і уяву читача, щоб він міг самостійно заповнювати прогалини у знаннях про світ» (В.Ільченко), «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною» (В.Сухомлинський),  «Той, хто читає, керує тим, хто дивиться ТБ» (Михайло Слабошпицький) тощо.

План проведення.
– Оголошення теми, мети, завдань.

– Представлення журі.

– Представлення команд.

– Проведення гри.

І. Бліцтурнір.

ІІ. Тур «Які літературні герої могли б надіслати  такі телеграми?»

ІІІ. Тур «Вірю – не вірю».

  1. Тур «У бронзі та мармурі» (презентація).
  2. Тур «Літературні загадки».

VI. Тур «З Україною в серці».

VІI. Тур «Далі…Далі…Далі…»
– Підсумки.

Завантажити: Інтелектуальна гра із зарубіжної літератури «Знавці зарубіжної літератури» для учнів 10-12 класів + Презентація + Сертифікат (Розмір: 12.0 MB, Завантажень: 483)
Back to top button