Конспекти уроків математики 6 класУсі уроки з математикиФайли

Тема: Урок із застосуванням здоров’язберігаючих технологій з теми “Знаходження дробу від числа” (6 клас. Математика) + Презентація

Автор: Бурега Наталія Георгіївна

Навчальний заклад:  Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38

Тема: Урок із застосуванням здоров’язберігаючих технологій з теми “Знаходження дробу від числа” (6 клас. Математика)

Мета уроку:

  • Навчальна: навчити знаходити дріб від числа, повторення, закріплення набутих знань учнів, уміння застосовувати математичні знання до вирішення нестандартних практичних завдань, розвивати обчислювальні навички,  демонстрація в  тісному зв’язку предметів (біології та математики).
  • Розвиваюча: розширення кругозору учнів, розвиток прийомів розумової діяльності, пам’яті, уваги, вміння зіставляти, аналізувати, робити висновки, п ідвищення інформаційної культури учнів, інтересу до предмета математика, біологія, розвиток пізнавальної активності, позитивної мотивації до предмета.
  • Виховна: сформувати поняття про здоровий спосіб життя і факторах, що зміцнюють і руйнують здоров’я; конкретизувати знання про вплив шкідливих звичок (тютюнопаління) на організм (компетенції особистісного самовдосконалення), виховання відповідальності, самостійності, самооцінки, вміння працювати в групі; виховання дисциплінованості; показати математику як цікаву науку, перетворити заняття в незвичайний урок, де може проявити себе кожен учень,  виховувати повагу один до одного.

Обладнання уроку: ПК,  мультимедійне обладнання, презентація до уроку, картки із завданнями групам.

Завантажити: Тема: Урок із застосуванням здоров'язберігаючих технологій з теми "Знаходження дробу від числа" (6 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 6.2 MB, Завантажень: 999)
Back to top button