Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Книжка в житті людини. Творча майстерня автора від давнини до сьогодення. Сучасний читач і його роль у новому «житті» твору (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема:  Книжка в житті людини. Творча майстерня автора від давнини до сьогодення. Сучасний читач і його роль у новому «житті» твору.

Мета: з’ясувати значення книжки в житті людини, функції книги; ознайомити учнів з відомостями про рукописні книги часів Київської Русі; про сучасні формати книги; визначити роль письменницької діяльності у створенні книжок, складність і особливість процесу творчості, місце у ньому уяви й фантазії митця, а також роль читача в «житті» художнього тексту; розвивати навички ведення діалогу, дискусії, культуру зв’язного мовлення, увагу, спостережливість, навички виразно читати й сприймати тексти, читацькі смаки; виховувати шанобливе ставлення до книги, освіти, повагу до письменницької праці.

Завантажити: Книжка в житті людини. Творча майстерня автора від давнини до сьогодення. Сучасний читач і його роль у новому «житті» твору (6 клас. Українська література)+ Презентація + Сертифікат (Розмір: 5.1 MB, Завантажень: 3409)
Back to top button