Усі уроки початкова школаФайлиЯ досліджую світ 2 клас

Гриби: їстівні та отруйні. Правила збирання грибів (2 клас. Природознавство) + Презентація

Автор: Яроцька Алла Віталіївна

Навчальний заклад: Григоро-Бригадирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області

Тема: Гриби: їстівні та отруйні. Правила збирання грибів.

Мета:ознайомити учнів з поняттями їстівні гриби, отруйні гриби; формувати у дітей систему уявлень ознаки грибів, їх будову, класифікацію та різноманітність у своїй місцевості; показати значення грибів у природі та для людей;   розвивати спостережливість, увагу,  логічне  мислення,  пізнавальний інтерес, пам’ять; виховувати бережливе ставлення до природи, бажання піклуватися про власне здоров ’я;  виховувати особистісні якості школяра, його екологічну культуру, бажання піклуватися про власне здоров’я, прагнення охороняти і примножувати природу рідного краю.

  Обладнання:  сигнальні картки, малюнки із зображенням грибів, роздатковий матеріал для кожного учня: вирізані картинки грибів; таблиця «Гриби: їстівні та отруйні», підручник «Природознавство», відео супровід «Осінь», презентація.

 Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Завантажити: Гриби: їстівні та отруйні. Правила збирання грибів (2 клас. Природознавство) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 8.7 MB, Завантажень: 1277)
Back to top button