Перший урокСценаріїФайли

Перший урок «В Європу з Україною в серці» для 7-8 класу + Презентація

Автор: Яджак Мирослава Ярославівна

Навчальний заклад: Садковицька СЗШ І-ІІ ст. Воле-Баранецька ОТГ Самбірського р-ну Львівської області

Перший урок «В Європу з Україною в серці» для 7-8 класу

Мета: поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до складу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи.

Обладнання: мультимедійна презентація до уроку, Державний Прапор України, Прапор Євросоюзу; карта Європи та України; матеріали для інтерактивної вправи «Асоціативне гроно», вишитий рушник, букет калини, малюнки серця .

Завантажити: Перший урок «В Європу з Україною в серці» для 7-8 класу + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.9 MB, Завантажень: 8870)

Коментарів: 2

  1. Дуже гарна розробка! Вдало підібрано різноманітні активності для дітей. Дякую за ваші ідеї, вони допомогли мені підготувати свій перший урок!

    1. Дякую за оцінку моєї праці. Я вчитель географії і фізики, тому більше у своїй розробці уроку спиралася на географічні факти, які ми вивчали на уроках.