день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Рух молекул. Дифузія (7 клас. Фізика)

Автор: Короленко Євгенія Миколаївна

Навчальний заклад: Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тема «Рух молекул. Дифузія»

Цілі:

Дидактичні (освітні): формувати у учнів поняття дифузії, вдосконалити уявлення та знання про молекули, їх рух і взаємодію, використовуючи основні положення мо­лекулярно-кінетичної теорії, узагальнити знання учнів і пояснити явища дифузії в рідинах та газах; оволодіння фізичною термінологією ;

Розвиваючі : формувати навички самостійної роботи; розвивати логічне мислення, обчислювальні навички; розширення кругозору.

Виховні: виховання пізнавального інтересу до предмету; виховувати культуру навчальної праці, фізичної мови, активність, самостійність, культуру спілкування, шанобливого ставлення до однолітків.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу

Задачі уроку:

  1. Вивчити основні поняття, формули, необхідні для засвоєння теми «Рух молекул. Дифузія».
  2. Розвивати комунікативні навички при роботі в групах, розвивати пізнавальний інтерес; розвивати вміння пояснювати і аналізувати.
  3. Розвивати навички розв’язування задач.

Методи навчання: словесний, науково-пошуковий, ілюстративний, проблемний.

Обладнання: підручник  Ф.Я. Божинов, М,М, Кірюхін, О,О, Кірюхіна “Фізики 7 клас”, картки із завданнями, картки для рефлексії зі смайликами,  план-конспект уроку.

Завантажити: Рух молекул. Дифузія (7 клас. Фізика) + Сертифікат (Розмір: 474.2 KB, Завантажень: 246)