Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Населення. Політична карта Африки. Зв’язок України з країнами африканського континенту. (7 клас. Географія)

Автор: Прокопенко Лариса Василівна

Навчальний заклад: Скригалівський ЗЗСО І-ІІ ступенів, філія ОЗЗСО Кожанський НВК “ЗСО І-ІІІ ступенів-ЗДО”

Населення. Політична карта Африки. Зв’язок України з країнами африканського континенту.

Мета: сформувати первинні знання про етнічний склад населення Африки, особливості його формування, динаміку і розміщення; сприяти розумінню демографічних проблем Африки та шляхів їх вирішення; формувати первинні практичні вміння характеризувати загальні риси населення материка за тематичними картами атласу; розвивати вміння знаходити та використовувати інформацію; свідомо використовувати мовні засоби відповідно до завдань комунікації; налаштовувати на успіх, формувати позитивне ставлення до навчальної діяльності.

Обладнання: карта «Раси та народи», політична карта Африки, підручники, атласи, контурні карти, комп’ютер, телевізор, мультимедійна презентація.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Очікувані результати: учні зможуть знаходити та показувати на карті ключові держави материка; характеризувати головні риси населення; оцінювати наслідки соціальних та економічних проблем у державах континенту.

Завантажити: екти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли Населення. Політична карта Африки. Зв’язок України з країнами африканського континенту. (7 клас. Географія) (Розмір: 373.3 KB, Завантажень: 90)
Back to top button