день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Лінгвопоетична специфіка англомовної постмодерністської дискурсії

Автор: Касьянова Лілія Вадимівна

Навчальний заклад: КЗ НСЗШ №11

Лінгвопоетична специфіка англомовної постмодерністської дискурсії

У статті досліджуються лінгвокреативні стратегії постмодерністської дискурсії, а також постмодернізм і абсурд. Основним напрямом є спроба  розглянути роль та місце мовної гри в постмодерністському дискурсі, а також логіка абсурду як основний принцип конституювання постмодерністського дискурсу.

Постмодерністський дискурс є формою осмислення процесів культуроутворення в площині культурних практик та їх теоретизування кінця ХХ – початку ХХІ століття. Виступаючи у продовженні періоду модернізму, цей напрямок поступово вбирає у себе та переосмислює величезну кількість рис

попередніх культурних традицій. Постмодерністський дискурс акцентує увагу на принцип переоцінки всіх цінностей та репрезентує перехідну епоху у епістемології.

Мета cтатті це з’ясування  шляхів та засобів лінгвопоетичного аранжування  англомовного постмодерністського дискурсу.

Поставлена мета передбачає розв’язання ряду завдань, основними з яких є:

  1. Простежити еволюцію мовностилістичних і композиційно-стилістичних прийомів у жанрі американського постмодерністського оповідання.
  2. Встановити основні функціональні типи мовної гри в постмодерністському дискурсі.
Завантажити: Лінгвопоетична специфіка англомовної постмодерністської дискурсії + Сертифікат (Розмір: 336.6 KB, Завантажень: 31)