Конспекти уроків історії України 5 класУсі уроки історіїФайли

Cади і парки – культурне надбання України (5 клас. Історія України. Нова програма) + Презентації

Автор: Сербин Лілія Петрівна

Навчальний заклад: Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каланчацької райради Херсонської області

Тема:   Cади і парки – культурне  надбання  України

Мета:

навчальна: пояснити зміст понять «парк», «сад», з’ясувати історію заснування парку «Софіївка» в Умані та заповідника «Качанівка» на Чернігівщині;

розвивальна: розвивати навички самостійного здобування знань, користування матеріалом підручника та додатковою літературою,  Інтернет – ресурсами, розвивати ораторські здібності та творчі уміння;

виховна: виховувати інтерес до вивчення історії.

Обладнання: підручник, атлас з історії України, роздавальний матеріал до теми, ілюстрації, папір А-4, фломастери, стікери.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу

Методи та прийоми: «історичний місток»,  «дерево бажань», словникова робота, робота в групах, web-квест, заочна екскурсія, презентація «Парки і сади», «мої здібності».

Основні поняття: парк, сад, заповідник.

Очікувані результати: учні зможуть застосовувати поняття «парк», «сад», «заповідник»; розповідати на основі матеріалу підручника та додаткової літератури про історію заснування парку «Софіївка» в Умані та заповідника «Качанівка» на Чернігівщині, показувати на карті місце розташування цих пам’яток.

Конспекти уроків історії України на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Cади і парки – культурне надбання України (5 клас. Історія України. Нова програма) + Презентації + Сертифікат (Розмір: 11.6 MB, Завантажень: 951)