Конспекти уроків математики 4 класКонспекти уроків природознавства 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Інтегрований урок у 4 класі з математики і природознавства: Множення і ділення багатоцифрових чисел. Розв’язування задач на рух. Природа материків і океанів

Автор: Муха Лідія Володимирівна

Навчальний заклад: НВК “Станківський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ”

Інтегрований урок у 4 класі з математики і природознавства

ТемаМноження і ділення багатоцифрових чисел. Розв’язування задач на рух. Природа материків і океанів.

Мета. Закріпити та розширити знання дітей про дію множення і ділення багатоцифрових чисел і  розв’язування задач на рух. сформувати уявлення про особливості та природу Тихого океану; розвивати математичне мовлення, уміння виділяти головну думку, оцінювати якість  навчальної роботи на уроці, знаходити і виправляти фактичні і логічні помилки, встановлювати  зв’язки між відомими і новими  знанням; стимулювати пізнавальну самостійність на уроці; формувати в учнів уявлення про цілісну картину світу через інтеграцію предметів; виховувати  спостережливість, захопленість неповторністю й величчю природи; сприяти позитивному ставленню до навчання через створення комфортної психологічної атмосфери та ситуації успіху.

Обладнання: індивідуальні  картки з завданнями, опорні схеми, таблиці, комп’ютер, картки з написами властивостей дії додавання, карта півкуль, слайдові  презентація.

Завантажити: Інтегрований урок у 4 класі з математики і природознавства: Множення і ділення багатоцифрових чисел. Розв’язування задач на рух. Природа материків і океанів + Сертифікат (Розмір: 2.0 MB, Завантажень: 563)
Back to top button