Позаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки української мови та літературиФайли

Гра «Найрозумніший» до Дня рідної мови

Автор: Малиновська Людмила Віталіївна

Навчальний заклад: Ставківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Гра «Найрозумніший» до Дня рідної мови

Мета : повторити, закріпити, узагальнити, систематизувати знання, уміння і навички учнів за навчальним матеріалом  та знанням  фольклору, звичаїв та традицій своєї країни; активізувати діяльність учнів,виявити здібних учнів.

Гру бажано проводити в лютому до Дня рідної мови, бо питання складені за вивченим матеріалом за 1 семестр для кожного класу.

Гра проводиться за зразком телегри «Найрозумніший». Учасниками можуть бути учні 5-9 класів. Спочатку за тестовими завданнями відбираються 6 учнів ( І тур).

Учасники  ІІ туру відповідають на запитання за категоріями.  За 1 хв. потрібно дати якнайбільше правильних відповідей. Якщо не знає учень відповіді, то може говорити : «Далі». Відповідають на запитання двох категорій.

У фінал виходять троє учасників, які, називаючи числа, відкривають картки певного кольору, тобто  запитання своєї теми, теми іншого учасника, загальні питання. Всього 36 запитань : по 9 на учасника та 9 загальних.  Якщо учасник відповідає правильно на запитання своєї теми, то  отримує 2 бали, на загальне питання – 1 бал, на запитання з теми іншого учасника – 3 бали. Кожний учасник має право відкрити числа 9 разів. За сумою балів оголошується переможець.

Завантажити: Гра «Найрозумніший» до Дня рідної мови (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 1297)
Back to top button