Конспекти уроків історії України 8 класУсі уроки історіїФайли

Перші переможні битви українських козаків у Національно-визвольній війні (8 клас. Історія України)

Автор: Токарєва Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад:  Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №87

Тема уроку: Перші переможні битви українських козаків у Національно-визвольній війні

Мета уроку: ознайомити з перебігом військових дій при битві на Жовтих Водах, під Корсунем, Пилявцями та напрямом походу на Галичину; визначити за картою напрями походів українського війська в 1648 році;

розвивати:в учнів вміння працювати з історичними джерелами, аналізувати та порівнювати їх, робити висновки, визначати значення історичних подій, висловлювати свою думку щодо них, складати хронологічну таблицю;

виховувати в учнів патріотичні почуття, національну свідомість, самовизначеність,  вміння займати активну громадянську позицію та почуття гордості за історичне минуле українських козаків.

Обладнання: карта «Військові походи Богдана Хмельницького», картки з документами «уривки з Літопису Самійла Величка», робочі листи, картки з індивідуальними завданнями, презентація, портрет Б. Хмельницького, таблиця «Перші битви Національно-визвольної війни», підручник «Історія України  8 кл.»\Н.М.Сорочинська, О.О.Гісем – Тернопіль,2016.

Тип уроку: урок засвоєння нового матеріалу

Завантажити: Перші переможні битви українських козаків у Національно-визвольній війні (8 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 332.2 KB, Завантажень: 425)