3 клас. Тематичні тижніКонспекти уроків англійської мови 3 класУсі уроки англійської мовиУсі уроки початкова школаФайли

Бінарний урок основ здоров’я та англійської мови «Вітамінна родина». We want to be healthy. Healthy food.

Автори: Чийпеш Ірина Миколаївна, Кулик Любов Василівна

Навчальний заклад: Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня №13 Шосткинської міської ради Сумської області»

Тема: Англійська мова: We want to be healthy. Healthy food

Основи здоров’я: «Вітамінна родина». (Урок № 3 модульної освітньо-виховної програми «Абетка харчування»)

Тип уроку: повторення та систематизації знань, закріплення вмінь.

Форма: урок-змагання.

Мета: повторити лексичний матеріал з теми «Їжа». Практикувати учнів у говорінні з даної теми. Поглиблювати навички роботи з текстом та виконання творчих завдань. Формувати в учнів знання про значення фруктів та овочів, як джерела вітамінів та мікроелементів, здорове харчування. Розвивати мовлення, пам’ять та увагу. Виховувати бажання спілкуватись англійською мовою та толерантне ставлення до думки іншого.

Завдання:

  • виявити якість і рівень оволодіння знаннями і вміннями отриманими на уроках з тем: “We want to be healthy. Healthy food” (з англійської мови), “Джерела здоров’я”, “Здорове харчування”(з основ здоров’я);
  • перевірити здатність до творчого мислення і самостійної діяльності, закріпити вміння працювати з тестовими завданнями.
  • формувати навички самоконтролю, навички роботи в колективі.
  • сприяти формуванню відповідального відношення до навчання, готовності до мобілізації зусиль на безпомилкове виконання завдань, виявити найбільшу активність у їх виконанні, виховати культуру навчальної праці, навичок самоосвіти, ощадливої витрати часу.

Міжпредметні зв’язки: англійська мова, основи здоров’я, українська мова, літературне читання, природознавство.

Обладнання: мультимедійний проектор, комп’ютерний супровід уроку, картки-помічники для складання загадок, картки з тестовими завданнями, бейджики з назвами вітамінів та мінералів для розподілу команд, сервіс LearningApps.org , робочий зошит та методичний посібник для вчителя «Абетка харчування».

Завантажити: Бінарний урок основ здоров’я та англійської мови «Вітамінна родина». We want to be healthy. Healthy food. + Сертифікат (Розмір: 2.5 MB, Завантажень: 151)
Back to top button