Конспекти уроків алгебри 8 класУсі уроки з математикиФайли

Множення та ділення алгебраїчних дробів. Тотожні перетворення раціональних виразів (8 клас. Алгебра)

Автор: Щербина Ольга Євгеніївна

Навчальний заклад: Олексіївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей”

Тема:  Математичний квест  «Ключі від форту Боярд» з теми «Множення та ділення алгебраїчних дробів. Тотожні перетворення раціональних виразів»

Формування

предметних компетентностей: систематизувати та узагальнити знання і способи дій, які опанували учні під час вивчення теми «Множення та ділення алгебраїчних дробів. Перетворення раціональних виразів.»

  • Комунікативна компетентність: Спілкування державною мовою – грамотно висловлюватися рідною мовою; доречно та коректно вживати в мовленні математичну терінологію; способи взаємодії з людьми що отчують.
  • Уміння вчитися в продовж життя – визначити мету начальної діяльності, відбивати й застосовувати потрібні знання та способи діяльності для досягнення цієї мети;
  • Соціальна та громадська компетентність – аргументувати та відстоювати свою позицію, виховувати творчість, самостійність, любов до математики.
  • Математична компетентність : вміння бачити та застосовувати математику в реальному житті;
  • Економічна компетентість

Тип уроку: систематизація та узагальнення знань.

Наочність та обладнання: презентація, картки,

Завантажити: Множення та ділення алгебраїчних дробів. Тотожні перетворення раціональних виразів (8 клас. Алгебра) + Сертифікат (Розмір: 2.0 MB, Завантажень: 92)
Back to top button