Позаурочна робота у початковій школіУсі уроки початкова школаФайлиШкільному бібліотекарю

Подорож до Країни Радості й Добра (до 100 -річчя від дня народження українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського)

Автор: Кобзар Валентина Миколаївна

Навчальний заклад: Улянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скадовського району Херсонської області

Подорож до Країни Радості й Добра (до 100 -річчя від дня народження українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського)

Мета. Познайомити учнів молодших класів з життєвим і творчим шляхом українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського.  Вчити дітей бачити красу, що оточує нас, передавати словами побачене.

Формувати вміння міркувати, доводити, пояснювати, оцінювати вчинки героїв і паралельно свої. Спонукати до пізнання світу; розширювати, поглиблювати, систематизувати знання про моральні норми і правила культурної поведінки.

Виховувати в учнів патріотичні почуття, працелюбність, повагу до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі,  чуйність, милосердя у ставленні до близьких і чужих,осуд проявів жорстокості, байдужості, заздрощів, ненависті, недоброзичливості.. Викликати бажання наслідувати позитивні риси персонажів прочитаних оповідань та казок.

Обладнання. Комп’ютер, проектор,слайди (презентація «Серце, віддане дітям», фото природи), музичне оформлення, книжкова виставка «Серце, віддане дітям», фото В.Сухомлинського, реквізити до казок.

Завантажити: Подорож до Країни Радості й Добра (до 100 -річчя від дня народження українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського) + Сертифікат (Розмір: 447.2 KB, Завантажень: 3828)
Back to top button