Конспекти уроків всесвітньої історії 7 класУсі уроки історіїФайли

Практичне заняття. Життя і традиції лицарів і селян (7 клас. Всесвітня історія) + Презентація

Автор: Геналюк Віталій Адамович

Навчальний заклад: Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей” №1 ім. Є.Шабліовського м. Каменя-Каширського Волинської області

Тема: Практичне заняття. Життя і традиції лицарів і селян.

Мета: Визначити особливості  життя середньовічних лицарів та селян, як основних верств населення середньовічної Європи; розглянути зовнішній вигляд та визначити основні функції середньовічного замку; закріпити знання учнів набуті протягом вивчення навчального матеріалу; розвивати в учнів уміння працювати з документами та візуальними джерелами, аналітично та творчо мислити;  виховувати в учнів почуття прекрасного, толерантне ставлення до людей різного матеріального та суспільного становища, а також бережливого ставлення до історичної спадщини людства.

Терміни: лицар, кодекс честі, лицарський турнір, герб, девіз, замок, донжон

Обладнання: ноутбук, проектор, акустична система,  роздатковий матеріал, підручник

Тип уроку: урок практичного застосування набутих знань, вмінь та навичок

Завдання: учні зможуть: застосовувати i пояснювати на прикладах поняття та терміни за темою; характеризувати життя лицарів і селян; описувати феодальний замок, порівнювати побут, житло, одяг сучасної та середньовічної людини різного соціального стану; самостійно проаналізувати свою роботу на уроці, давши відповіді на конкретні запитання.

Завантажити: Практичне заняття. Життя і традиції лицарів і селян (7 клас. Всесвітня історія. Нова програма) + Презентація (Розмір: 1.2 MB, Завантажень: 4314)

Один коментар

  1. Чудова розробка уроку, дуже сподобалась. Дякую за Вашу творчість

Back to top button