день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Південна Америка. Загальні відомості. Особливості географічного положення. Дослідження і освоєння материка (7 клас. Географія)

Автор: Заєць Тетяна Аркадіївна

Навчальний заклад: Михайлівська СЗШ І-ІІІ ступенів

Тема: Південна Америка. Загальні відомості. Особливості географічного положення. Дослідження і освоєння материка.

Мета: Сформувати у учнів загальне уявлення про географічне положення, розміри і форму материка, розширити знання учнів про історію відкриття і дослідження материка розвивати уміння самостійно складати характеристику фізико-географічного положення, удосконалювати навички роботи з різноманітними джерелами географічної інформації; розвивати пізнавальний інтерес, творчий підхід до роботи, уміння робити висновки і узагальнення, а також уміння роботи з додатковою літературою; виховувати зацікавленість до вивчення теми, толерантне відношення до товаришів під час роботи в групах.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу

Обладнання: фізична карта світу, атласи, контурні карти, портрети дослідників материка, підручники, проектор, ноутбук, презентація до уроку.

Географічна номенклатура: материки: Південна Америка, Африка, Північна Америка, Антарктида; миси: Гальінас, Фроуерд, Кабу-Бранку, Париньяс, Горн; Карибське море; затока: Ла-Плата; протоки: Магелланова, Дрейка; острови: Вогняна Земля, Фолклендські, Малі Антильські.

Завантажити: Південна Америка. Загальні відомості. Особливості географічного положення. Дослідження і освоєння материка (7 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 328.0 KB, Завантажень: 221)