Конспекти уроків географії 7 класУсі уроки географіїФайли

Південна Америка. Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота «Позначення на контурній карті географічних об’єктів материка» (7 клас. Географія)

Автор: Єна Лариса Вячеславівна

Навчальний заклад: Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема: Південна Америка. Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота «Позначення на контурній карті географічних об’єктів материка»

 Мета:

поглибити й систематизувати знання про етапи відкриття та освоєння Південної Америки; забезпечити розуміння особливостей географічного положення Південної Америки; удосконалити практичні вміння та навички характеризувати географічне положення материка, його історію відкриття та дослідження;порівняння і аналізу. розвивати пізнавальний інтерес до вивчення теми.

Розвивати творче, нестандартне мислення, уміння працювати з літературою, та працювати в малій групі, висловлювати власну думку .

Виховувати взаємоповагу , культуру учбової інтерактивної праці.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання: фізична карта Південної Америки, портрети дослідників материка (X. Колумб, А. Веспуччі, Ф. Маґеллан та ін.), підручники, атласи, зошити для практичних робіт.

Завантажити: Південна Америка. Географічне положення. Дослідження та освоєння материка. Практична робота «Позначення на контурній карті географічних об’єктів материка» (7 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 327.9 KB, Завантажень: 262)
Back to top button