Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Хімічні властивості кисню: взаємодія з простими речовинами (вуглець, водень, сірка, магній, залізо, мідь). Реакція сполучення (7 клас. Хімія)

Автор: Хомутенко Анастасія Сергіївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання №33 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Тема уроку: Хімічні властивості кисню: взаємодія з простими речовинами (вуглець, водень, сірка, магній, залізо, мідь). Реакція сполучення.

Мета уроку

Навчальна: ознайомити учнів з хімічними властивостями кисню на прикладі його взаємодії з простими речовинами; сформувати поняття «оксиди» та «реакція сполучення»; навчити складати рівняння горіння простих речовин; закріпити та розширити знання учнів про хімічні реакції; сприяти осмисленню учнями ролі кисню на землі і в житті людини.

Розвивальна: сприяти розвитку умінь виділяти загальні і істотні ознаки і властивості; розвивати вміння складати хімічні рівняння, робити висновки, виходячи з результатів хімічного експерименту

Виховна: сприяти вихованню сумлінного ставлення до праці, позитивного ставлення до знань, ініціативності, наполегливості; . сприяти вихованню в учнів бережливого ставлення до атмосфери.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Базові поняття та терміни: кисень, горіння, хімічні властивості, оксиди, прості та складні речовини, реакція сполучення.

Засоби навчання: Періодична система Д.І.Менделєєва, картки із завданнями, комп’ютер,відео фрагменти дослідів.

Методи та методичні прийоми: пояснювально-репродуктивний метод: пояснення з елементами бесіди; прийоми: «Експрес-опитування», самостійна робота з інструктивними картками, фронтальне опитування, робота в парах, «Мозковий штурм», випереджувальне завдання, постановка проблемного питання, прийом «Заплановані результати».

Завантажити: Хімічні властивості кисню: взаємодія з простими речовинами (вуглець, водень, сірка, магній, залізо, мідь). Реакція сполучення (7 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 379.6 KB, Завантажень: 344)
Back to top button