Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» (6 клас. Українська література)

Автор: Корнієнко Олена Миколаївна

Навчальний заклад: НВК№ 37

Тема: Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки». Пригодницький захопливий сюжет, мрія і дійсність, смішне комічне, романтичне в його пригодницькій повісті для дітей.

Мета: ознайомити учнів з творчим шляхом В.Нестайко – майстра художнього слова, громадського діяча; розпочати роботу над аналізом повісті «Тореадори з Васюківки», характеристикою образів Павлуші та Яви; удосконалювати вміння виразно й вдумливо читати, переповідати прочитане;  пробуджувати пізнавальні інтереси учнів;розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, уміння аргументовано доводити власну думку; виховувати загальнолюдські почуття, інтерес до творчості В.Настайко засобами мистецтва слова та засобами інноваційного навчання, формувати національну свідомість.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу засобами інноваційного навчання з метою формування життєвих компетентностей учнів

Методи, форми і прийоми роботи: випереджувальні завдання; робота в групах, колективна; перегляд відеорелаксації, буктрейлеру; арт-терапія; частково-пошуковий, дослідницький; бесіда; робота з підручником; технології розвитку критичного мислення; інформаційне гроно; стратегія «РАФТ».

Обладнання: підручник, зошит, портрет В.Нестайко, предмети з твору, книжкова виставка творів письменника,візитки твору,плакат «Інформаційне гроно», ілюстрації до твору,«Дерево рішень»,мультимедійна дошка, проектор, комп’ютер, маркер.

Випереджувальні завдання: прочитати повість, підготувати повідомлення про дитинство В.Нейстайко з елементами інсценізації, створення візиток твору, намалювати ілюстрації до повісті, створити буктрейлер.

Міжпредметні зв’язки: українська мова, образотворче мистецтво, інформатика.

Методична ремарка. Інструктаж щодо уроку учитель проводить заздалегідь. Він також об’єднує учнів у групи для виконання випереджувальних завдань які спроектовано на мультимедійну дошку, деякі записи учні нотують у робочих зошитах.

Завантажити: Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» (6 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 371.3 KB, Завантажень: 372)
Back to top button